Auttamisesta Arkea, Logo

RE/MAX ja kiinteistönvälittäjäsi kiittää

Lahjamme Sinulle

Kiitoksena yhteistyöstä asuntoasioissa, olet vastaanottanut lahjoitussetelin. Setelin avulla ohjaat kiinteistönvälittäjäsi lahjoittaman summan omavalintaiseen ja henkilökohtaisesti tärkeään lahjoituskohteeseen. Tämä on meidän tapamme kertoa, että olet meille tärkeä.


Avuntarve kasvaa ja lahjoittaminen korostuu

Avuntarve on kasvanut ja kasvaa edelleen, samaan aikaan hyväntekeväisyysjärjestöt kamppailevat rahan riittävyyden kanssa vaikka työ perustuu pääosin vapaaehtoistyöhön. Vapaaehtoistyön ansiosta palkkakulut ovat vähäiset ja pienilläkin lahjoituksilla on suuri vaikutus. Esimerkiksi Operaatio Ruokakassille lahjoitettuna vain 10 eurolla saadaan hankittua keskimäärin 200 euron arvosta hävikkiruokaa vähävaraisille.


Näin ohjaat lahjoituksen eteenpäin

  • Syötä lahjoitussetelissä oleva koodi sivun alalaidassa olevaan kenttään
  • Valitse hyväntekeväisyysjärjestö ja lahjoituskohde
  • Klikkaa "Lahjoita"

Kun seuraavan kerran haluat apua kodinvaihtoon liittyen, olethan yhteydessä. Me autamme!


Terveisin kiinteistönvälittäjäsi

RE/MAX Villa logo
Hämeenkatu 6, 05800 Hyvinkää
050 534 8844
villa@remax.fi
remax.fi/remaxvilla

Team Elite
Palvelemme Helsingin, Vantaan ja Espoon alueella.
elite@remax.fi
www.remax.fi/teamelite

RE/MAX Asuntokulma logo
Salpatie 1, 04410 Järvenpää
0400 343 314
asuntokulma@remax.fi
www.remax.fi/asuntokulma

RE/MAX Luotsi logo
Pormestarinkatu 14, 01600 Porvoo
050 554 5676
luotsi@remax.fi
www.remax.fi/luotsi

RE/MAX Ilo logo
Vasarakatu 9, 40320 Jyväskylä
050 476 7658
ilo@remax.fi
www.remax.fi/remaxilo

RE/MAX Aito logo
Niiralankatu 19, 70600 Kuopio
0503947711
aito@remax.fi
www.remax.fi/remaxaito

Oletko saanut lahjoituskoodin?

Syötä koodi ja valitse kohde
Valitse kohde ja lahjoita undefined€